10:04 «Лідери бібліотечної справи» м. Артемівська | |
І ось наприкінці жовтня відбувся перший тренінг. Він проходив у Кам’янці – Подольскому у чудовому приміщенні Гала-готелю. Цей
професійний форум зібрав біля Ось що розповідає наш учасник цього тренінгу. Захарова Ніна: «Сьогодні дуже змінюється уява про бібліотеки та послуги, які вони надають. Тепер бібліотекарю замало просто видати книжку. Хоча і раніше справжній бібліотекар,тобто бібліотекар душею, був читачеві і порадником, і «лоцманом у книжковому морі». І ще невідомо, коли бібліотекарю було важче – 20-30 років тому, чи зараз, коли у нього є такі помічники, як електронний каталог та Інтернет. Але те, що вже неможливо жити «по-старинке», це безперечно. Змінюється суспільство, змінюються і функції бібліотек, послуги, які вони надають мешканцям громади. Значне місце в роботі бібліотек посідає тепер проектна діяльність. Сучасний бібліотекар повинен володіти основами фандрейзінгу, маркетингу, мерчандайзінгу. Про це йшла мова під час тренінгу. Я дізналась багато цікавого, нового, змогла поспілкуватись з колегами з усіх куточків України. Я дуже вдячна програмі «Бібліоміст» за можливість, як то кажуть, і на інших подивитись, і себе показати. Я вперше потримала у руках пристрій для читання електронних книг. Мені приємно і те, що наша бібліотечна система теж не пасе задніх, що навіть 2 особи з ЦБС стали переможцями цього конкурсу і, впевнена, достойно представляють наше місто бібліотечній спільноті країни.
Впевнена, я ще довго буду згадувати цей тренінг і намагатимусь втілювати в життя ідеї та поради, почуті на ньому». Наші учасники з нетерпінням чекають наступних зустрічей з лідерами. | |
|
Всього коментарів: 1 | ||
| ||