07:59
Книга – це друг! Скоріш читай і все знай!

29 березня 2017 року в міській бібліотеці для дітей відбулося відкриття Всеукраїнського тижня  дитячого читання. В цей день бібліотекарі запросили юних читачів  ЗОШ № 7 взяти участь у вечірці в казковому стилі за книгою «Аліса в країні див» англійського письменника Льюїса Керрола, якому  в  цьому році виповнилось 185 років.

Завітавши до бібліотеки, діти здійснили незвичайну подорож у чарівний світ казки. Вони зустріли на своєму шляху химерних персонажів, пережили цікаві випробування. Разом з Алісою, Білим Кроликом, Чеширським котом, птахом Додо, Герцогинею, Королевою, Капелюшником діти пережили неймовірні пригоди в Дивокраї. Читачі бібліотеки із захопленням прийняли участь у конкурсах: «Зменшена Аліса», «Намалюй коло», «Розмалюй троянду». Дуже сподобалось їм грати в «Крокет», фотографуватися з усмішкою Чеширського кота, а потім під жваву музику танцювали веселий танок з персонажами казки.

Діти  отримали  велике задоволення  від  спілкування з героями улюбленої  книги. Вони усвідомили, що читання - це захоплююча гра уяви, творчий процес, який дає ні з чим не зрівняну насолоду.

На цьому тиждень дитячого читання не закінчується. Ми запрошуємо читачів  на  виставку-сюрприз,  а  який це сюрприз  - ви дізнаєтесь, завітавши до нас.

Мерщій до бібліотеки!

 

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 506 | Додав: AdministratoR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]