14:46
« ДЕНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ» презентує центральна міська бібліотека…

7 грудня в рамках Тижня прав людини в центральній міській бібліотеці проходив «День права», підготовлений до 70-річчя прийняття «Загальної декларації прав людини» разом з НВК №11. Розпочався захід зі знайомства з матеріалами виставки «10 грудня - Міжнародний день прав людини», яка містила матеріал про історію прав людини.

В цей день юрист Бахмутського бюро правової допомоги Болотюк О. Л. безкоштовно надавала бахмутчанам та переселенцям консультації з сімейного, трудового та цивільного права. Після тринадцятої години до бібліотеки стали надходити школярі НВК№11, студенти ДОНУЕП, Горлівського інституту іноземних мов, Бахмутського коледжу транспортної інфраструктури, вчителі історії та правознавства шкіл міста та зацікавлені тематикою бахмутчани. Начальник відділу обслуговування Голопьорова В. І. представила презентацію з історії прав людини, розповіла про формування правої культури серед бахмутчан і ВПО. Ведучі заходу розповіли про формування правової освіти та виховання правосвідомості серед школярів і провели конкурс на знання права серед учнів 4, 6, 8, 9 класів. Журі конкурсу, яке представляли вчитель історії та правознавства НВК №11 Сутковий В. Л. та професор, доктор юридичних наук Харківського юридичного університету ім. Ярослава Мудрого Гусаров К.В., підвели підсумки, подякували учням за вірне трактування правових ситуацій і подарували дітям солодощі.

В програмі дня до 70-річного ювілею декларації також був чудовий подарунок від одного з найкращих вчителів історії та правознавства в місті і на теренах України, заслуженого працівника освіти Суткового Володимира Лукича, який презентував підручник «Правознавство. Навчальний курс. 10 клас». Ведуча зачитала привітання, які надходили електронною поштою на цей захід з різних куточків України. А найкращим подарунком для вчителя була сама присутність колишніх учнів, які вибрали правоосвітню стезю і дають студентам та учням правові знання.

З великою повагою і теплотою говорили про свого вчителя-наставника, про його професійну майстерність доктор юридичних наук, завідувач кафедрою цивільного права Харківського юридичного університету ім. Ярослава Мудрого Костянтин Володимирович Гусаров та заступник керівника Бахмутської міськраойнної прокуратури Ольга Вікторівна Гажурова, вчителі правознавства шкіл №!8 та№13: Федяєва Оксана Анатоліївна та Петрикеєва Наталія Григорівна. Ведуча побажала всім, хто причетний до формування правової освіти та культури, втілення думок в наступні підручники та книги, а присутнім - завзято і наполегливо формувати в собі сад правової культури, ростити своє зерно свободи і людської гідності, щоб кожен в нашій державі зміг сказати - Я МАЮ ПРАВО.

Кожен, хто прийшов на такий захід, був вдячний його організаторам за змістовний і корисно проведений день.

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 617 | Додав: AdministratoR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]