07:29
Бібліотека та музей – учасники «Міжнародного тижня франкофонії»

22 березня спеціалісти центральної міської бібліотеки та науковий співробітник краєзнавчого музею завітали до Горлівського інституту іноземних мов і прийняли участь в марафоні  - 2017  в межах «Міжнародного тижня франкофонії».

Начальник відділу обслуговування Голопьорова Валентина Іванівна подякувала керівникам навчального закладу за запрошення на тісну співпрацю з моменту переселення до нашого міста.

До уваги студентів була представлена учбова література з питань зарубіжної культури та фотоальбоми з творчості великих французьких художників.

Цікаву розповідь з відеорядом по історії балету, цирку, музичної культури підготувала для студентів бібліограф Алексєєва Оксана Сергіївна.

Пізнавальним для студентів був також виступ мистецтвознавця краєзнавчого музею Дяконової Євгенії Борисівни. Вона розповіла про один із напрямів в мистецтві Франції ХІХ ст. – імпресіонізм. Яскрава, емоційна розповідь про жіночі портрети в творчості Е. Мане, О. Ренуара, Е. Дега супроводжувалась слайд-показом на екрані.

Після виступів студенти щирими оплесками дякували гостям. Доцент, завідуюча кафедрою французької та іспанської мов Мокра О. М. сказала, що стосунки з міськими закладами культури дадуть позитивні результати, і студенти будуть мати не тільки хороші лінгвістичні, мовні знання, а також стануть різнобічно освіченими людьми з глибокими знаннями про культуру та мистецтво Франції.

 

Франкофонія

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 512 | Додав: AdministratoR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]