10:46
БІБЛІОТЕКА – ЦЕ ЗДОРОВО!

БІБЛІОТЕКА – ЦЕ ЗДОРОВО!

На передодні професійного свята – Дня бібліотек – дуже хочеться не тільки поздоровити друзів – працівників центральної бібліотеки міста Бахмута, а й ще раз розказати читачам яку велику та цікаву справу ми зробили разом.

У серпні 2016 р. на базі Бахмутської міської централізованої бібліотечної системи було організовано роботу волонтерського мовного табору. Викладачі ГІІМ ДВНЗ «ДДПУ» Писарева Оксана Андріївна, Соколова Анастасія Євгенівна та Ковальська Наталя Валеріївна разом зі студентами Потапцевою Діаною, Потаповою Євгенією, Курбатовою Марією, Тіципат Олександрою, Сінютіною Оленою, Сілютою Анастасією, Баратовою Нарбібі та Реджеповою Зухрою і представниками Міжнародної академії літератури та журналістики (МАЛіЖ) працювали зі школярами 5-9 класів з 15 по 30 серпня. Проект реалізувався у рамках програми Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні «Підтримка стабілізації громад, які постраждали у результаті конфлікту в Донбасі», що спонсує уряд Японії. У таборі діяло три напрямки: англійська мова, особистісний розвиток простору та толерантність. Кожного дня з 9 до 14.00 дітей чекала насичена креативна програма.

Головною метою табору було вдосконалення знань з англійської мови, тож зранку учні активно відпочивали в парку, а після цього вони займалися англійською. Організатори табору допомагали дітям зануритися в англомовне середовище за допомогою різноманітних командних та парних ігор, перегляду відео англійською мовою та багатьох інших видів діяльності, застосовуючи при цьому велику кількість лексичного роздавального матеріалу та настільних ігор. Після обіду вони проводили час у бібліотеці або йшли до парку. Діти були забезпечені спортивним інвентарем та канцелярськими товарами, що дозволило зробити час відпочинку комфортним та цікавим.

Табір відвідало багато творчих особистостей: свої майстер-класи давали фотограф, художниця, представник творчої майстерні «Оберіг», викладач англійської мови з Києва та майстри Петриківського розпису з Дніпропетровської області, в гості завітали і представники ООН.

По завершенні роботи табору у бібліотеку ГІІМ ДВНЗ «ДДПУ» було передано комплект з десяти екземплярів підручників "Inside Out" для І курсу та книжки англійською для домашнього читання. Також інституту було подаровано ноутбук, проектор та колонки.

Відвідувачі табору знайшли собі нових друзів, дізналися багато цікавого та отримали неймовірну кількість яскравих вражень. Щиро дякуємо директору Централізованої бібліотечної системи Біленко Тетяні Миколаївні та колективу за гостинність та взаємодопомогу; сподіваємося на подальшу співпрацю! І ще раз зі святом, дорогі наші друзі!

 

Студенти та викладачі ГІІМ

Категорія: Оголошення | Переглядів: 619 | Додав: AdministratoR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]