15:49
Бібліотечний флешмоб

Кожного року традиційно у березні у бібліотеках міської централізованої бібліотечної системи проходить тиждень дитячого читання.

Напередодні відкриття Тижня 18 березня, колектив міської бібліотеки для дітей разом зі своїми читачами підготував і провів бібліотечний флешмоб «Запрошуємо всіх читати». У цій сучасній акції прийняли участь діти, вчителі, батьки, бібліотекарі -  близько 130 чоловік. Всі учасники акції зібралися біля бібліотеки. Діти тримали в руках яскраві книжки  та повітряні кульки. Особливо активні читачі несли плакати: «Читати – це модно і корисно», «Читайте книги – ви не пожалкуєте», «Книжечок багато читати будемо у свято!» та інші. Вся святково вбрана колона дітей рушила до центральної площі міста. На площі діти під акомпанемент баяну співали пісні, танцювали, запрошували перехожих до бібліотеки, роздавали листівки – запрошення стати читачами бібліотеки.  Головною  метою  бібліотечного флешмобу було  – залучення  дітей до читання,  підкреслити неповторність та унікальність книги, як носія інформації.

Запрошуємо мешканців міста до бібліотек з 19 по 29 березня на заходи, які відбудуться в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання « Книги- то цілий світ».


Категорія: Масові заходи | Переглядів: 1294 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]