14:18
«Бібліоміст» знову в Артемівську

Центральна міська бібліотека разом з трьома бібліотеками-філіалами  Артемівської міської ЦБС вже вдруге стала переможницею конкурсу проектів «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» в рамках програми «Бібліоміст».

В 2010р. в першому раунді конкурсу проектів 5 бібліотек системи – центральна та бібліотеки-філіали № 1,4,7,8 отримали комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення від благодійного фонду Біла та Мелінди Гейтц. Учасницями п’ятому раунду стали бібліотеки–філіали № 2, 5 та міська бібліотека для дітей. Ці бібліотеки отримають від фонду 6 комп’ютерів, принтери, сканери, ліцензійне програмне забезпечення.

Як відмічається у листі директора програми «Бібліоміст» Матея Новака, при визначенні переможців важливу роль зіграли «результати попередньої роботи бібліотеки у програмі «Бібліоміст», підтримка з боку влади, залучення спонсорської і партнерської допомоги… Ваша заявка переконала експертну раду, що саме ваші бібліотеки зможуть якнайкраще використати можливості, які надає програма «Бібліоміст».

За умовами конкурсу на кожні отриманні за грантом 2 комп’ютери бібліотеки повинні як власний внесок придбати по 1 комп’ютеру. Головним партнером стає місцева влада, яка бере на себе зобов’язання придбати один комп’ютер для бібліотеки – філіалу №5, сплачувати комунальні послуги, лінію Інтернет та ін. Фінансову допомогу для реалізації проекту також надають місцеві підприємці.

Новий проект дає змогу комп’ютеризувати  та підключити до Інтернет бібліотеку-філіал №5, забезпечити новими сучасними комп’ютерами бібліотеку-філіал №2 та міську бібліотеку для дітей. Тепер всі бібліотеки системи будуть надавати своїм користувачам вільний доступ до Інтернет та інші інноваційні бібліотечні послуги.

Категорія: Оголошення | Переглядів: 974 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]