Під час літньої відпустки Бахмутська центральна міська бібліотека оформила дуже цікаву виставку-інсталяцію «Подорожуємо і відкриваємо Україну і світ»
Метою даної виставки-інсталяції є максимальне розкриття змісту бібліотечних ресурсів про міжнародний туризм, подорожі, туристичну привабливість України, рідного краю, а також представлення важливості взаєморозуміння між народами, їх традиції, культуру, ментальність.
У читальній залі бібліотеки-філіалу №2 до Дня Конституції України був оформлений інформаційний дайджест «Конституція – фундамент нашого суверенітету». До уваги читачів була представлена література, яка відображає найважливіші історичні моменти конституційного процесу на складному і довгому шляху державотворення України.
Історико-тематична година, присвячена 25-річчю ухвалення Конституції України, була проведена 23 червня в центральній міській бібліотеці для спеціалістів та підоблікових громадян Бахмутського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області. Завідуюча сектором читальної зали Олена Ємець ознайомила присутніх з книжковими виданнями бібліотеки, що висвітлюють історію української Конституції з найдавніших часів до сьогодення. Можна було познайомитися з унікальними виданнями – єдиним джерелом норм права часів Ярослава Мудрого «Руська Правда», виданого в 1940 році, та книгою Пилипа Орлика «Конституція, маніфести та літературна спадщина», написану латиною і староукраїнською мовою. По закінченню розмови учасникам зустрічі було запропоновано перегляд відео про важливі етапи українського державотворення.
5 червня викладачі та студенти Бахмутського фахового коледжу культури і мистецтв ім. І. Карабиця подарували користувачам центральної міської бібліотеки незабутній «Klavirabend» - в перекладі з німецької - вечір клавірної музики. В час, коли діють обмеження внаслідок пандемії, більше години «живої» музики у чудовому виконанні студентів Кирила Кузьміна та Ганни Чижикової стали дійсно вражаючою подією. На вечорі виконувались твори класиків світової та вітчизняної літератури – Ференца Листа, Фредеріка Шопена, Вольфганга Амадея Моцарта, Сергія Прокоф’єва, Віктора Косенка та ін. Виконання творів супроводжувалось цікавими розповідями викладача Л.В. Шекіти. В підготовці вечора також взяли участь викладачі коледжу Берегова С.В. та Нітієвська Г. Л.
Наприкінці вечора присутні висловили щиру подяку виконавцям за отриману насолоду поринути у світ живої клавірної музики, доторкнутись до високого мистецтва.