Фото - 100 важливих подій історії України

Сорока Ю.В.  100 важливих подій історії України. – Харків:Фоліо, 2019.- 205с.

   Історія України схожа на мапу, яка містить безліч білих плям. І це не простий збіг обставин, а результат цілеспрямованої державної політики. Протягом століть над тими плямами дбайливо працювали сотні різних людей, найнятих владою метрополій. Ці творці міфів і фейків зробили все для того, щоб наша історія, як і сама Україна, постала перед нащадками у світлі, вигідному для тих, хто намагався асимілювати спадок Київської Русі.
Проте час завжди розставляє все по своїх місцях. Тож у цьому виданні ми спробували зібрати події, які сформували ту Україну, котру ми знаємо зараз, і які сприятимуть її розвиткові й надалі.

Цікаве мовознавство

Булаховський К. А. Цікаве мовознавство / К. А. Булаховський. –Львів.: Апріорі.-200с.

Пропонована книжка запрошує читача в неймовірний і чарівний світ мовознавства. У ній ви дізнаєтесь, що таке мова, скільки мов на світі, якими можуть бути мови цивілізацій інших планет, як розшифрували єгипетські з вами духовному багатству. Крім української, згадано десятки інших мов, наведено багатий ілюстративний матеріал, у тому числі призабуту українську лексику, приклади з фольклору та художньої літератури. Видання адресоване учням, батькам, учителям, студентам, викладачам, усім, хто цікавиться мовними питаннями.

  Горобець В. Гетьман Брюховецький. Життя у славі, владі та ганьбі. ‒ К.: Парламентське видавництво, 2019. ‒ 440 с.

    Книга Віктора Горобця "Гетьман Брюховецький. Життя у славі, владі та ганьбі" розповідає про одного з найбільш суперечливих персонажів козацької історії - Гетьмана Лівобережжя України в 1663-1668 роках Івана Брюховецького. Життя яскравого представника доби так званої Руїни, його політичну, військову і дипломатичну діяльність репрезентовано на широкому історичному тлі, у контексті хитросплетеної взаємодії різноманітних чинників і впливів - внутрішніх, зовнішніх, об’єктивних, суб’єктивних, закономірних і алогічних.

Генії проти ідіотів: Алгоритми української історії - фото книги

 

Генії проти ідіотів: Алгоритми української історії. – К.: Стилос, 2019.-448с.

    Що реально внесла Україна у світову скарбницю талантів та досягнень, ким та чим дійсно пишатися українському народові? Хто вони, ті генії, які уславили українську спільноту? У цьому сенсі Україна досі невідома сама собі, вона живе в полоні міфів, що утворюються прихильниками "орієнтації на Схід" та "орієнтації на Захід", тоді як спроби офіційного чи напівофіційного визначення "великих українців" залишають поза увагою чимало унікальних особистостей, народжених на українських теренах. Тільки зараз вони повертаються із багаторічного забуття, щоб постати у всій величі своїх здобутків. Про них – достойників світового рівня, яких дала Україна людству, про їхні досягнення та втрачені можливості написано цю книгу.

https://www.chytomo.com/wp-content/uploads/2019/05/Cherchyll.Biohrafiia_Gilbert.jpg

 

Мартін Ґілберт. Черчилль. Біографія / Мартін Ґілберт; пер. з англ. — Київ : Видавнича група КМ-БУКС, 2019. – 900 с.

Сера Вінстона Черчилля — видатну історичну особистість, безмежно відданого британському народові політика, аристократа, стратега світового рівня й історика, невтомного борця за свободу і демократію, лауреата Нобелівської премії — у Сполученому Королівстві визнано «Людиною ХХ століття». Він не лише описував історію — він її творив. Потужна постать В. Черчилля, чия геніальність не викликає сумнівів навіть у переконаних циніків, незмінно привертає до себе увагу, стає з роками ще яскравішою, ще помітнішою.

 

Стельмащук Г. Г. Українське народне вбрання  – Львів : Література та мистецтво, 2019. – 255 с. : іл.

 

     На джерельному і фактологічному матеріалі представлено шлях формування і побутування українського традиційного вбрання від найдавніших часів до початку XX ст.
Розглянуто комплекси вбрання усіх етнографічних регіонів України.
Вперше подано коротку характеристику вбрання української еліти, міщан і робітників.

 

Фото - Основи. Графічний дизайн 01. Підхід і мова

Гэвин Эмброуз, Найджел Оно-Биллсон  Основи. Графічний дизайн 01: Підхід і мова. – Київ. : ArtHuss, 2019. - 192с.

Коли ми наважуємося нарешті втілити свою мрію в життя, завжди постає питання «З чого почати?». Навіть люди найвільніших і найнатхненніших професій на старті дуже потребують підтримки й допомоги досвідчених колег і наставників. Ґевін Емброуз і Найджел Оно-Біллсон запропонували для початківців у царині графічного дизайну помічний, дружній і яскравий путівник у професію. Перша книга з цієї серії допоможе ознайомитися з фаховим словником та інструментарієм, надасть практичні підказки щодо роботи з ідеями та реалізації задуму, навчить працювати з брифом і оформлювати результат своєї творчості відповідно до стандартів. А стислий історичний екскурс і чудові зразки робіт сучасних дизайнерів дають можливість зрозуміти загальний контекст розвитку галузі.

 

 

 

Категория: Новинки книжкового фонду | Просмотров: 341 | Добавил: AdministratoR | Дата: 19.08.2020 | Комментарии (0)

Категория: Новинки книжкового фонду | Просмотров: 368 | Добавил: AdministratoR | Дата: 28.02.2020 | Комментарии (0)


Нові надходження

Шевченко Т. Г. Вірші. Поеми. — Х.: Аргумент Принт, 2012. — 368 с.

Твори Шевченка, незважаючи на дату їхнього створення, звучать як ніколи актуально в період становлення України. Відкинувши історичні нашарування, в них можна знайти політичну програму для розвитку нашої держави. Не дарма один з найвідоміших віршів поета має в назві слова: «І мертвим, і живим, і ненародженим землякам моїм...». Історичний контекст поетичних творів Шевченка є цінним матеріалом для виховання національної самосвідомості українства, перлиною для підростаючого покоління, народженого в умовах політичної свободи. Значення появи поета такої величини поціновано як співвітчизниками, так і іноземцями. До книги увійшли вірші та поеми Т.Г.Шевченка різних періодів творчості.

 

 

http://bahmut.com.ua/uploads/posts/2017-07/thumbs/1499946303_image.png

Черепков В.Ф. Он ушел на урок/ В.Ф.Черепков.-К.:УАИП «Рада», 2017.-216с.

Марк Владимирович, по словам автора, был не только центром духовного притяжения, но и символом почти полувековой культурной жизни города. «Рожденный с солнцем в крови человек, который в поисках счастья пробудил его в себе собственными силами и нашел его на вершине своей Души», - так отзывается о своём коллеге, учителе с большой буквы Владимир Черепков.

 

 

http://www.mariupol.com.ua/img/book.png

Мариуполь. Последний форпост.-К.:Полиграф ЮЕЙ, 2015.-304с.

Мариуполь — город невероятных событий и удивительной судьбы. Четыре сотни лет назад здесь, на месте современного Мариуполя, находился главный форпост казачества — Домаха, центр Кальмиусской паланки. Казаки вплоть до 1768 года защищали Приазовье от татар, заодно спасая от разорения и всю территорию нынешней Украины. Кто бы мог подумать, что спустя четыре века история повторится, и город снова окажется последним форпостом на пути неприятеля, а мы, мариупольцы, — в эпицентре военного конфликта.

Эта книга о событиях, изменивших ход новейшей истории страны.
Но еще важнее, что эти события изменили всех нас

 http://www.bookolyky.com.ua/images/stories/virtuemart/product/978-966-2164-48-0.jpg

 

Скільський Д. Історія зарубіжної педагогіки.:Посібник.-К.: Смолоскин, 2011.-376с.

Посібник Дмитра Скільського «Історія зарубіжної педагогіки» охоплює найбільш суттєві аспекти історії практичної і теоретичної педагогіки зарубіжних країн відповідно до програми «Історія педагогіки» для вищих педагогічних навчальних закладів України. Його вперше достатньо широко ілюстровано фотографіями, малюнками, структурно-логічними схемами, уривками з педагогічних творів та документів. У виданні також уперше встановлено, де це можливо, взаємозв'язки зарубіжної та української педагогіки. Книжку адресовано студентам вищих педагогічних навчальних закладів, учителям, працівникам освіти й усім, хто цікавиться історичною педагогікою.

 

Ландрет, Лінда Елсбрук.
Правильне виховання характеру дітей : пер. с англ. / Лінда Елсбрук Ландрет; Пер. Володимир Степанов. : Східноєвроп. гуманітарна місія, 2014.– 218 с.

Якими стануть ваші діти, коли виростуть? Чи будуть вони щасливими? Чи стануть вони порядними та відповідальними людьми, на яких можна покластись? Чи житимуть в них надія і віра? Чи зможуть вони створити і зберегти дружню родину? Всі батьки, яких хвилює доля їхніх дітей, задають собі ці питання. Автор книги, спираючись на досвід і результати досліджень, пропонує системний план виховання цілісного і шляхетного характеру дітей як основу Їхнього майбутнього успішного життя. Для широкого кола читачів.

 

Микола Джміль

Коло:Поезія. – Дрогобич – Донбас:Коло, 2015.-236с.

«Коли почалися військові дії на сході України, я зрозумів, що, мабуть, я мало приділяв уваги своїй Донеччині. Коли книга тільки вийшла, через адміністрацію Жебрівського, департамент культури, ми розробили програму, і два місяці я їздив по всіх звільнених містах Донбасу із зустрічами, презентаціями книги.

Ця книга розрахована на духовне виховання моїх земляків. Але дорослу людину майже неможливо перевиховати. Тільки своїм прикладом. Володимир Рибак своїм прикладом пробував перевиховати наших земляків. Він загинув, але якась частина земляків змінила бачення. Вони по-іншому дивляться на події, які відбуваються на сході. Але головне — це діти, бо діти — це те середовище, яке можна змінити на краще.» - М.Джміль

 

 

Категория: Новинки книжкового фонду | Просмотров: 574 | Добавил: AdministratoR | Дата: 05.12.2017 | Комментарии (0)

         Часто бывает, что давно прочитанные книги «скучают» и тихо «стареют» на полках домашних библиотек. Если у вас есть такие книги, то им можно подарить вторую жизнь, отдав в городскую библиотеку для детей. Мы с благодарностью примем в дар художественную, обучающую литературу, классику, литературу на иностранных языках и другие книги,  которые доставят удовольствие читателям Бахмута.

Мы находимся по адресу: ул. Мира, 40 (напротив редакции газеты «Вперед»).  Книги можно принести с понедельника по пятницу с 8.30 до 17.30 без перерыва.

Контактные данные: тел. 44-08-43,    e-mail: child-library@e-mail.ua

Категория: Новинки книжкового фонду | Просмотров: 758 | Добавил: AdministratoR | Дата: 21.07.2016 | Комментарии (0)

          Представники центральної міської бібліотеки отримали в дар від волонтерського творчого об'єднання «Музичний батальйон» патріотичну літературу. Колектив бібліотеки виражає щиру вдячність за поповнення бібліотечного фонду якісною та цікавою літературою. 

Категория: Новинки книжкового фонду | Просмотров: 758 | Добавил: AdministratoR | Дата: 14.07.2016 | Комментарии (0)

« 1 2 3 4 5 6 7 »