10:47
2022 рік - рік европейської оборони

 

Голова Європейської Ради Шарль Мішель оголосив, що 2022 рік стане «роком європейської оборони».

   Про це він заявив на церемонії вручення Премії імені Карла Великого президенту Румунії Клаусу Йоганнісу.

    Президент Європейської Ради Шарль Мішель оголосив, що 2022 рік буде роком європейської оборони. Він також зазначив, що лідери ЄС повинні протистояти широко поширеним сумнівам в тому, що Європа може захистити себе у військовому відношенні.

    «Атлантичний альянс – це хребет нашої безпеки. Зміцнення оборонної Європи означає зміцнення Північноатлантичного союзу. Сильніші союзники укладають більш міцні союзи. Таким чином, 2022 рік буде роком європейської оборони», – сказав у своєму виступі Мішель.

   Зауважимо, що 27 глав держав і урядів ЄС повинні обговорити європейську оборону і безпеку на саміті в Словенії. Ймовірно, що між лідерами почнеться дискусія, яка розгляне нову декларацію про стратегічне партнерство між ЄС і НАТО.

   Нагадаємо, президент Європейської ради Шарль Мішель запросив лідерів країн Євросоюзу на неформальну зустріч та саміт Західних Балкан.

Європейське оборонне агентство — агентство Європейського союзу, штаб якого розташований у Брюсселі. Воно є органом загальної зовнішньої політики і політики безпеки, засновано 12 липня 2004 року та представляє звіти Раді Європейського союзу. Всі країни-члени ЄС за винятком Данії беруть участь у діяльності агентства. Норвегія, яка не входить до ЄС, отримала право брати участь у діяльності агентства, але без права голосу. Агентство тісно співпрацює з НАТО.

Рада Європейського союзу створила агентство для підтримки держав-членів в їх зусиллях щодо вдосконалення європейського оборонного потенціалу в галузі кризового управління, європейської безпеки та оборонної політики. Головними функціями організації є:

  • Розвиток оборонного потенціалу;
  • Сприяння європейському співробітництву в галузі озброєння;
  • Створення конкурентоспроможного європейського ринку військового обладнання;
  • Підвищення ефективності європейських оборонних досліджень і технологій.

 

Категорія: Масові заходи | Переглядів: 234 | Додав: AdministratoR | Теги: Бахмутська_ТГ, Центральна_міська_бібліотека, #Управління_культури_Бахмутської_мі | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]