В новый сборник вошли стихи, как написанные |
11 квітня в актовому залі Артемівського технікуму залізничного транспорту за участю студентів і викладачів технікуму при підтримці спеціалістів міськрайонного управління юстиції та центральної міської бібліотеки було проведено День правових знань в рамках «Програми правової освіти населення на території Артемівської міськради на 2011-2015рр.». Бібліограф центральної бібліотеки Алексєєва О.С. розповіла студентам про створений у читальній залі Пункт Доступу Громадян до публічної інформації та можливість її отримання в Інтернет, а також закликала молодь приймати участь в законотворчому процесі. Спеціаліст управління юстиції Олійник Є.І. дала відповіді на запити студентів з питань правомірної поведінки, адміністративної і кримінальної відповідальність за правопорушення. Заступник директора з виховної роботи Руденко Т.І. висловила подяку організаторам та учасникам заходу і запропонувала продовжувати соціальні партнерські стосунки. |
Молодежь познакомилась с работой отделов библиотеки. Для них была проведена экскурсия в комнату-музей, где они познакомились с историей библиотечного дела Бахмута-Артемовска. Также участники мероприятия познакомились с выставкой раритетной литературы «Написано давно, читається як нині» и с новинками современной украинской литературы на книжной выставке «Книги + Я = Друзі». Интересно прошел диалог «Компьютер и книга». Участники активно отвечали на вопросы, спорили и пришли к выводу, что книга и компьютер должны быть друзьями. Книга стала спутницей человека. Трудно быть равнодушным при виде книг. И юноши и девушки с интересом рассматривали книги из частной коллекции, представленные на просмотре «Книги - родники прекрасного».
1-е место – Лазгучев Максим, ученик ОШ №10; 2-е место – Кубарев Николай, ученик ОШ №10; 3-е место – Захаров Александр, ученик УВК №11. |
28 березня 2012 року в міській бібліотеці для дітей пройшло свято відкриття Тижня дитячої та юнацької книги. На свято зібралися юні читачі бібліотеки, вчителі, батьки. Активну участь прийняли читачі – школярі ЗОШ №1, 24 та їх бібліотекарі Димченко С.В., Бітюкова К.М. На святі звучали вірші та пісні про книгу. Учасники свята прийняли участь у музичній вікторині дитячих пісень, та літературній вікторині «Казкові мандри». Юні читачі ЗОШ
№24 підготували театралізований сюжет про читання та книгу. Цікаво та емоційно
читали вірші діти ЗОШ №1. Оксані Чаплик, яка навчається у ЗОШ №17 (м.Часів-Яр), заступник директора
ЦБС Лахнова Р.І. вручила диплом за зайняте перше місце у обласному конкурсі-фестивалі
«Книги строят мосты». Бібліотечні працівники міської бібліотеки для дітей
запросили всіх присутніх активно відвідувати бібліотеку, читати книжки не
тільки під час проведення Тижня дитячої та юнацької книги, а й на протязі всього
учбового року та під час канікул. |
И это неспроста. Ведь центральная библиотека – старейшая в городе, информационный и культурный центр для всех категорий горожан. В библиотеке внедряются новые услуги, в течение 10 лет читателям предоставляется бесплатный доступ в Интернет. Библиотека оборудована пандусом. Здесь проводится много разных мероприятий, работают клубы по интересам. Читатели тепло отзываются о своей библиотеке.
Вот и решили читатели поддержать свою библиотеку, обновить, хотя бы частично, мебель, высказали ряд предложений по переоборудованию читального зала, перестройке некоторых библиотечных процессов.
И вот свершилось – проект «Жителям города – комфортную библиотеку» стал одним из победивших. Впереди - большая работа по переустройству, чтобы читателям старейшей библиотеки города было комфортно и уютно. И совсем скоро обновленная библиотека с радостью примет своих читателей. Н. Захарова,
нач. отдела информации ЦГБ |