
На завершення нашого Тижня – чудова книжка з так званої «Львівської серії».
«Львів. Смаколики. Різдво». – Вид-во «Клуб сімейного дозвілля», - 2016р.
У кожній з цих історій – народження… Нового почуття, нової надії, нового змісту, нових спогадів… Це наче уривки сповіді, випадково підслуханої у затишній кав’ярні за філіжанкою духмяної кави та теплим марципаном… Наче святковий львівський пляцок, де яскравими начинками, з любов’ю зібраними добрими чарівницями-господинями - українськими письменницями стануть надія, романтика, вірність та віра в народження нового життя, в дива, в майбутнє.
Читати - https://readukrainianbooks.com/page-2-1410-lviv-smakoliki-rizdvo-ganna-homa.html
|

28 грудня 1895 року у Парижі в підвалі «Гран-кафе» на бульварі Капуцинок брати Люм'єр вперше презентували публіці на великому екрані перший документальний фільм «Вихід робітників із фабрики». Фільм також згадується як «Вихід із заводу», « Вихід робітників із заводу братів Люм'єр».
...
Читати далі »
|

Степан Васильченко – письменник-гуманіст, чудовий оповідач і художник слова. Його твори приперчені доброзичливим гумором, часто мають несподівані закінчення, стилістично вишукані й водночас прості.
«Вечеря»
Неймовірно атмосферна новела, що написана у 1910 році, занурить вас у справжнє українське Різдво. Вона присвячена улюбленій темі письменника – становищу вчителів у ті часи. І дивам, які трапляються у Різдво.
...
Читати далі »
|

Богдан Теодор Нестор Ле́пкий - український педагог, прозаїк, поет, мистецтвознавець, громадсько-культурний діяч, художник.
Богдан Лепкий. Під Святий вечір
Друга світова війна застала письменника у Кракові, де він мешкав з родиною і викладав в Ягеллонському універсітеті. Після того, як німецькі окупанти закрили університет,
...
Читати далі »
|

Гурток «Говорімо українською!». Друзі, у щоденному мовленні ми часто робимо лексичні помилки у словосполученнях. Найпоширенішою причиною цього є калькування з російської мови. Вчимося говорити правильно!
...
Читати далі »
|
« 1 2 ... 49 50 51 52 53 ... 190 191 » |